درباره پاناسونیک من

درباره پاناسونیک من

فروشگاه اینترنتی پاناسونیک من  با هدف ایجاد بستر خریدی ساده و قابل دسترس برای دوستداران و علاقه مندان به برند پاناسونیک در اسفند ماه سال 1395 تأسیس شد. کاهش زمان صرف شده برای خرید، عدم نیاز به رفت و آمد و اتلاف وقت در ترافیک، حق انتخاب از میان تمامی محصولات برند پاناسونیک، وجود تیم پشتیبانی کننده حرفه ای، قدرت مقایسه محصولات مشابه پاناسونیک، دسترسی در هر مکان و زمان فقط با یک گوشی موبایل و دسترسی به اینترنت، گارانتی و خدمات پس از فروش، قیمت مناسب و امکان بازگشت کالا تا 24 ساعت (در صورت رعایت شرایط برگشت از فروش) از جمله مزیت های خرید از فروشگاه اینترنتی پاناسونیک من است.

محصولات پاناسونیک در فروشگاه اینترنتی پاناسونیک من در دسته های متفاوتی همچون محصولات خانگی ، محصولات اداری، محصولات آرایشی و بهداشتی عرضه می شوند. محصولات متنوع از برند پاناسونیک برای خرید در فروشگاه اینترنتی پاناسونیک من موجود است و محصولات جدید نیز در صفحه اینستاگرام و کانال اطلاع رسانی در تلگرام اضافه می گردد. همچنین می توانید بوسیله  ربات هوشمند پاناسونیک من در تلگرام لذت خرید ساده و راحتی را تجربه کنید.

پاناسونیک من ازافرادیکه ربات تلگرام پاناسونیک من را برای خرید انتخاب می کنند سپاسگزار است و به پاس قدردانی ،به قید قرعه به خریدارانیکه کارت گارانتی و سریال دستگاه خود را ثبت میکنند هدایایی اهدا میکند.

 
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11