دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN130
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN130
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN130 که در فضاهای داخلی نصب می‌شود، تصاویر را با فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080×1920 نشان می‌دهد. همچنین حداکثر نرخ فریم در آن 30 فریم در ثانیه است. لنز این دوربین ثابت و فاصله‌ کانونی آن 2.8 میلی‌متر است. 
این دوربین مدار بسته که قادر است در حداقل 0.08 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.1 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند، برای تصویربرداری در روز و شب از فیلتر ICR استفاده می‌کند؛ فیلتری که باعث افزایش کیفیت در تصاویر می‌شود، به این صورت که با فعال شدن در طول روز مانع رسیدن امواج مادون قرمز به سنسور دوربین می‌شود و امواج مادون قرمز را برای بهبود کیفیت تصاویر جذب خود می‌کند و در طول شب با غیرفعال شدن، امکان دیدن تصاویر با IR را فراهم می‌کند. 
از ویژگی‌های برجسته این دوربین مداربسته پاناسونیک، فناوری برنامه‌نویسی هوشمند آن است. این قابلیت باعث می‌شود دوربین اطلاعات غیرضروری را به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد حذف کند. همچنین فناوری برنامه‌نویسی هوشمند سبب می‌شود دوربین به طور خودکار مناطقی را که در آن‌ها هیچ حرکتی وجود ندارد، شناسایی کند و وضوح تصویر را در آن مناطق به‌منظور کاهش حجم داده‌ها کم کند. این عوامل و همچنین تکنولوژی 3D-MNR (کاهش‌دهنده صدا) سبب می‌شوند پهنای باند کمتری مصرف شود.
زاویه‌ دید این دوربین مداربسته دیجیتال در محور افقی 108 درجه و در محور عمودی 60 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی (tilt) در آن از 20- تا 90+ درجه است.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11