دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SC588A
دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SC588A
  1397/01/18 

دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SC588A، دوربینی است که در فضاهای داخلی نصب می‌شود و تصاویر را با فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080×1920 پیکسل نشان می‌دهد. این دوربین مداربسته پاناسونیک برای تصویربرداری در روز و شب از فیلتر ICR استفاده می‌کند. این فیلتر در طول روز مانع رسیدن امواج مادون قرمز به سنسور دوربین می‌شود و در شب، با غیرفعال شدن دیدن تصاویر با IR را امکان‌پذیر می‌کند.
این دوربین تحت شبکه می‌تواند در حداقل 0.15 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.018 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. دوربین مداربسته مدل WV-SC588A دارای زاویه دید افقی 2.3 تا 64 درجه و زاویه دید عمودی 1.3 تا 38 درجه است. محدوده‌ حرکت این دوربین در محور افقی 360 درجه بی‌پایان و محدوده حرکت آن در محور عمودی از 25- تا 205+ درجه است. ناگفته نماند که لنز این دوربین وری‌فوکال بوده و فاصله کانونی آن از 4.3 تا 129 میلی‌متر قابل تغییر است. 
نکته شایان توجه در دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SC588A، قابلیت زوم آن است. این دوربین با زوم اپتیکال می‌تواند تصاویر را تا 30 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته تا 90 برابر بزرگ‌نمایی کند.
برخی ویژگی‌های این دوربین عبارتند از: ثبت تصاویر واضح و شفاف از چهره، برخورداری از تکنولوژی VIQS که با کمک آن می‌توانید دو منطقه را برای حفظ تصاویر با کیفیت بهتر انتخاب کنید و در این حالت کیفیت تصویر در مناطقی که انتخاب نشده‌اند کاهش می‌یابد و این موضوع سبب استفاده از اندازه فایل و نرخ بیت کمتر می‌شود، استفاده از قابلیت GOP که با کمک آن اطلاعات غیرضروری به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد حذف می‌شوند و دنبال کردن خودکار سوژه به طوری که آن را در مرکز تصویر نگه می‌دارد.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11