دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SUD638
دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SUD638
  1397/01/18 

دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SUD638 یکی از دوربین‌های خاص و قدرتمند شرکت پاناسونیک است که ویژگی‌های فراوان و خاصش، آن را به یکی از منحصربه‌فردترین دوربین‌های اسپیددام تحت شبکه تبدیل کرده است. در ادامه برخی از این ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم.
این دوربین در برابر فشار آب و گردوخاک بسیار مقاوم و از استاندارد IP67 برخوردار است، این استاندارد نشان می‌دهد که دوربین مدل WV-SUD638 در برابر نفوذ گردوخاک دارای محافظت کامل و نفوذناپذیر است و درباره نفوذ مایعات به این دوربین می‌توان گفت که اگر در عمق بین 15 سانتی‌متر تا یک متر آب غوطه‌ور شود، تا 30 دقیقه دوام می‌آورد. 
همچنین این دوربین در برابر خرابکاری بالاترین درجه مقاومت، یعنی استاندارد IEC62262, IK10 را داراست. طبق آزمایش‌های انجام‌شده، چنانچه وسیله‌ای این استاندارد را داشته باشد، در برابر ضربه جسم سخت پنج کیلوگرمی که از فاصله 40 سانتی‌متری به آن وارد شود، دوام می‌آورد.
دیگر ویژگی بسیار جالب این دوربین، برخورداری آن از برف‌پاک‌کن است. این قابلیت استفاده از این دوربین مداربسته را در شرایط بد آب‌وهوایی امکان‌پذیر کرده است؛ ضمن اینکه پوشش ضدباران نیز دارد.
جالب است بدانید این دوربین مداربسته، در تمامی شرایط از مناطق سردسیر تا مناطق بیابانی و خشک و همچنین مناطق ساحلی دریاهای شور قابل استفاده است و در دمای 60+ درجه تا 50- درجه به‌راحتی کارایی خود را حفظ می‌کند. در واقع پوشش بدنه‌ این مدل از دوربین‌های پاناسونیک، به گونه‌ای است که آن را در مقابل بخارات نمک حفظ می‌کند و هیتر داخلی آن از قطعات الکترونیکی داخل دوربین در مناطق سردسیر محفاظت می‌کند.
این دوربین تحت شبکه با طراحی آیرودینامیکی و استفاده از فایبرگلاس در طراحی بدنه‌، وزن بسیار کمی، حدود پنج کیلوگرم دارد. تحمل فشار باد تا 60 متر بر ثانیه در شرایط کارکرد‏ و استفاده از نور مادون قرمز تا شعاع 150 متری که موجب قدرت بی‌نظیر این محصول در شب می‌شود، از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ و منحصربه‌فرد این محصول هستند.
دوربین مداربسته اسپید دام آی‌پی پاناسونیک WV-SUD638، تصاویر را با فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080×1920 پیکسل نشان می‌دهد. همچنین دارای فناوری برنامه‌نویسی هوشمند است.
این دوربین مداربسته دارای زاویه‌ دید افقی 2.3 تا 64 درجه و زاویه‌ دید عمودی 1.3 تا 38 درجه است. شعاع پوشش تصویری این دوربین 360 درجه کامل است که با توجه به موقعیت نصب به صورت مستقیم روی دکل یا پایه، نقطه‌ کوری در تصاویر آن مشاهده نمی‌شود. محدوده حرکت عمودی (Tilt) در این دوربین مدار بسته عبارت است از: Upright: از 45- تا 90+ درجه، Forward tilt: از 90- تا 90+ درجه و Hanging: از 90- تا 30+ درجه. 
گفتنی است لرزش‌گیر دیجیتالی پیشرفته‌ در دوربین WV-SUD638 لرزش‌های ناشی از محیط را به حداقل می‌رساند. 
این دوربین مداربسته قادر است در حداقل 0.06 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.02 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند؛ ضمن اینکه با استفاده از LED در صفر لوکس روشنایی نیز می‌تواند به صورت سیاه‌وسفید تصویربرداری کند. 
آخرین موضوع شایان ذکر درباره دوربین مدل WV-SUD638 مربوط به زوم آن است. این دوربین هم دارای زوم اپتیکال است و هم زوم دیجیتال پیشرفته. با استفاده از زوم اپتیکال می‌تواند تصاویر را تا 30 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته می‌تواند تا 45 برابر بزرگ‌نمایی کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11