دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SBV111M
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SBV111M
  1397/01/15 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SBV111M، تصاویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 720×1280 نشان می‌دهد؛ ضمن اینکه حداکثر نرخ فریم در این دوربین 30 فریم بر ثانیه است. این دوربین مدار بسته که لنز ثابت با فاصله کانونی 1.95 میلی‌متر دارد، در روز و شب به صورت الکتریکال تصویربرداری می‌کند و قادر است در حداقل 0.04 لوکس روشنایی به صورت رنگی و حداقل 0.03 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند.
این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای زاویه‌ دید افقی 104 درجه و زاویه‌ دید عمودی 69 درجه است. همچنین محور حرکت آن ثابت بوده و دارای محدوده حرکت افقی (Pan) از 170- تا 170+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) از 90- تا 90+ درجه است. این دوربین دام با زوم دیجیتال پیشرفته تصاویر را تا دوبرابر بزرگ‌نمایی می‌کند.
دوربین دام مدل WV-SBV111M دارای استاندارد IP66 است که عایق بودن آن را در برابر فشار آب و نفوذ گردوخاک می‌رساند. همچنین استاندارد IK10 را دارد که مقاومت بسیار بالای آن را در برابر خرابکاری نشان می‌دهد. این دوربین در دمای 60 + تا 40- درجه به‌راحتی کارایی خود را حفظ می‌کند. مجموع این عوامل سبب می‌شود این دوربین امکان نصب در فضای بیرونی را داشته باشد.
یکی از ویژگی‌های این دوربین مداربسته دیجیتال، برخورداری از قابلیت VIQS است. با استفاده از این قابلیت می‌توان هشت منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود. ناگفته نماند این دوربین مانند برخی مدل‌های دیگر دارای تکنولوژی 3D-DNR است که کاهش سروصدا را در شرایط و موقعیت‌های مختلف تضمین می‌کند. ویژگی مهم دیگر این دوربین، برخورداری آن از تکنولوژی HLC است. این تکنولوژی منابع نور قوی مانند چراغ‌های جلوی خودرو را کاهش می‌دهد و به این وسیله از کور شدن دوربین جلوگیری می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11