دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SBV131M
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SBV131M
  1397/01/15 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SBV131M، دوربین تحت شبکه‌ای است که شرایط لازم را برای نصب در محیط بیرونی دارد. دارای استاندارد IP66 است که عایق بودن آن را در برابر فشار آب و نفوذ گردوخاک می‌رساند. همچنین استاندارد IK10 را دارد که مقاومت بسیار بالای آن را در برابر خرابکاری نشان می‌دهد و در دمای 60 + تا 40- درجه به‌راحتی کارایی خود را حفظ می‌کند.
این دوربین دام تصاویر را فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080 پیکسل نشان می‌دهد. همچنین حداکثر نرخ فریم در این دوربین 30 فریم در ثانیه است. این دوربین مداربسته پاناسونیک قادر است در حداقل 0.1 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.06 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. این دوربین لنز ثابت با فاصله کانونی 1.95 میلی‌متر دارد و روز و شب به صورت الکتریکال تصویربرداری می‌کند. 
این دوربین مداربسته دیجیتال دارای زاویه‌ دید افقی 109 درجه و زاویه‌ دید عمودی 73 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) آن از 170- تا 170+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) آن از 90- تا 90+ درجه است. تصاویر در این دوربین مداربسته با کمک زوم دیجیتال پیشرفته تا سه برابر بزرگ‌نمایی دارد. 
برخی از ویژگی‌های این دوربین عبارتند از: برخورداری از قابلیت VIQS که با استفاده از این قابلیت می‌توان هشت منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود، استفاده از تکنولوژی 3D-DNR که کاهش سروصدا را در شرایط و موقعیت‌های مختلف تضمین می‌کند و برخورداری از تکنولوژی HLC که منابع نور قوی مانند چراغ‌های جلوی خودرو را کاهش می‌دهد و به این وسیله از کور شدن دوربین جلوگیری می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11