دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SF135
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SF135، دوربین تحت شبکه‌ای است که در فضای داخلی نصب می‌شود و تصاویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 720×1280 نشان می‌دهد. حداکثر نرخ فریم در این دوربین 30 فریم در ثانیه است. این دوربین از قابلیت BLC برخوردار است این تکنولوژی سبب افزایش میزان نوردهی در تمام تصویر می‌شود و به همین دلیل سوژه و هدف اصلی به صورت واضح دیده می‌شود.
این دوربین مداربسته پاناسونیک قادر است در حداقل 0.8 لوکس روشنایی به صورت رنگی و حداقل 0.6 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند؛ ضمن اینکه تصویربرداری را در روز و شب به صورت الکتریکال انجام می‌دهد. 
این دوربین دیجیتال دارای زاویه‌ دید افقی 104 درجه و زاویه‌ دید عمودی 68 درجه است. محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt)در آن از 20- تا 90+ درجه است. لنز این دوربین مدار بسته ثابت و فاصله‌ کانونی 1.95 میلی‌متر است. 
دوربین دام WV-SF135 با استفاده از زوم دیجیتال پیشرفته تصاویر را تا دوبرابر بزرگ‌نمایی می‌کند و در دمای حداکثر 40 و حداقل صفر درجه کارایی خود را حفظ می‌کند. این دوربین مداربسته از قابلیت VIQS برخوردار است که با کمک آن می‌توان یک منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود. ویژگی دیگر این دوربین برخورداری آن از تکنولوژی 3D-DNR است که کاهش سروصدا در موقعیت‌های گوناگون را تضمین می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران، بلوار شهید فرحزادی - خیابان تربیت معلم - کوچه گلبان - ساختمان نیایش
  • :021-88697209
  •   :mail@panasonic4me.ir