دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SF138
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SF138
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SF138 که در محیط‌های داخلی نصب می‌شود، تصاویر را با فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080 پیکسل نشان می‌دهد. حداکثر نرخ فریم در این دوربین مدار بسته 30 فریم بر ثانیه است. این دوربین قادر است در حداقل 1.2 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.9 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. همچنین تصویربرداری در روز و شب را به صورت الکتریکال انجام می‌دهد. 
این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای زاویه‌ دید افقی 95 درجه و زاویه‌ دید عمودی 62 درجه است. همچنین محور حرکت آن ثابت است و محدوده حرکت افقی (Pan) در آن از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی آن (Tilt) از 20- تا 90+ درجه است. لنز این دوربین ثابت بوده و فاصله‌ی کانونی 1.95 میلی‌متر است.
دوربین مدل WV-SF138 با زوم دیجیتال پیشرفته تصاویر را تا سه برابر بزرگ‌نمایی می‌کند و در دمای حداکثر 40+ و حداقل صفر همچنان کارایی دارد. یکی از ویژگی‌های این دوربین برخورداری آن از تکنولوژی 3D-DNR است که ضبط صدا را با کاهش سروصداهای اضافی در شرایط و موقعیت‌های گوناگون تضمین می‌کند. دیگر اینکه این دوربین مداربسته قابلیت VIQS دارد که با استفاده از آن می‌توان دو منطقه را برای ثبت تصاویر با کیفیت بالاتر مشخص کرد، در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11