دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN110
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN110
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SFN110، دوربین تحت شبکه‌ای است در فضاهای داخلی نصب می‌شود، تصویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 720×1280 پیکسل به نمایش می‌گذارد و حداکثر نرخ فریم در آن 30 فریم بر ثانیه است. این دوربین مدار بسته برای فشرده‌سازی تصاویر از روش H.264/MPEG-4 استفاده می‌کند که در حال حاضر یکی از رایج‌ترین قالب‌های مورد استفاده برای ضبط، فشرده‌سازی و توزیع ویدیو با وضوح بالا به شمار می‌رود. 
این دوربین مداربسته پاناسونیک که قادر است در حداقل 0.04 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.03 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند، لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 میلی‌متر دارد و در روز و شب به صورت الکتریکال تصویربرداری می‌کند. 
مدل WV-SFN110 پاناسونیک، دارای زاویه‌ دید افقی 100 درجه و زاویه‌ دید عمودی 55 درجه است. محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین مداربسته دیجیتال از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) در آن از 20- تا 90+ درجه است. 
از ویژگی‌های برجسته این دوربین فناوری برنامه‌نویسی هوشمند آن است. این قابلیت باعث می‌شود دوربین اطلاعات غیرضروری را به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد حذف کند. همچنین فناوری برنامه‌نویسی هوشمند سبب می‌شود دوربین به طور خودکار مناطقی را که در آن‌ها هیچ حرکتی وجود ندارد، شناسایی کند و وضوح تصویر را در آن مناطق به‌منظور کاهش حجم داده‌ها کم کند. این عوامل و همچنین تکنولوژی 3D-MNR (کاهش‌دهنده صدا) سبب می‌شوند پهنای باند کمتری مصرف شود.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11