دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN531
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN531
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN531 دوربینی است که تصاویر را به صورت Full HD و با وضوح تصویر 1080×1920 نشان می‌دهد؛ ضمن اینکه حداکثر نرخ فریم در این دوربین مدار بسته 60 فریم در ثانیه است.
این دوربین مدار بسته که در فضای داخلی نصب می‌شود، در روز و شب با کمک فیلتر ICR به تصویربرداری می‌پردازد؛ فیلتری که باعث افزایش کیفیت در تصاویر می‌شود، به این صورت که با فعال شدن در طول روز مانع رسیدن امواج مادون قرمز به سنسور دوربین می‌شود و امواج مادون قرمز را برای بهبود کیفیت تصاویر جذب خود می‌کند و در طول شب با غیرفعال شدن، امکان دیدن تصاویر با IR را فراهم می‌کند. 
این دوربین مداربسته پاناسونیک قادر است در حداقل 0.07 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.01 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. همچنین لنز این دوربین وری‌فوکال بوده و فاصله کانونی آن 2.8 تا 9 میلی‌متر است.
در دوربین مداربسته مدل WV-SFN531 امکان برنامه‌نویسی هوشمند وجود دارد. با این قابلیت دوربین به صورت هوشمند اطلاعات غیرضروری را به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد، حذف می‌کند. همچنین دارای قابلیت Auto VIQS است که به صورت خودکار مناطقی را که در آن‌ها حرکتی نیست، تشخیص می‌دهد و وضوح تصویر را در این مناطق برای کاهش حجم داده‌ها، پایین می‌آورد.
این دوربین دام دارای زاویه‌ دید افقی 32 تا 110 درجه و زاویه‌ دید عمودی 18 تا 60 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 240- تا 120+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) در آن از 85- تا 85+ درجه است.
این دوربین مداربسته تحت شبکه می‌تواند با زوم اپتیکال تصاویر را تا 3.4 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته تا 10 برابر بزرگ‌نمایی کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11