دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN611L
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN611L
  1397/01/18 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFN611L، تصاویر را فرمت HD و با وضوح تصویر 720 پیکسل نشان می‌دهد؛ همچنین حداکثر نرخ فریم در این دوربین مدار بسته 60 فریم برثانیه است.
این دوربین مدار بسته پاناسونیک ویژگی‌های ممتازی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد: قابلیت دید در شب، تصویربرداری با فیلتر ICR که باعث افزایش کیفیت در تصاویر می‌شود، امکان برنامه‌نویسی هوشمند، تصویربرداری به صورت سیاه‌وسفید در صفر لوکس روشنایی با استفاده از LED و برخورداری از قابلیت VIQS که با کمک آن می‌توان هشت منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود. نگفته نماند این دوربین در 0.01 لوکس روشنایی می‌تواند تصاویر را به صورت رنگی ثبت کند. همچنین این دوربین پویایی ویژه پیشرفته دارد که این ویژگی ضبط تصاویر واضح و روشن را از چهره افراد امکان‌پذیر می‌کند.
مدل WV-SFN611L پاناسونیک دارای زاویه‌ دید افقی 26.6 تا 95.1 درجه و زاویه‌ دید عمودی 14.9 تا 52.3 درجه است. محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 180- تا 180+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) آن از صفر تا 85 درجه است.
لنز این دوربین وری‌فوکال بوده و فاصله‌ کانونی آن 2.8 تا 10 میلی‌متر است. دیگر ویژگی این دوربین مداربسته، قابلیت تمرکز خودکار بر موضوع مدنظر است. این دوربین دو نوع زوم دارد: زوم اپتیکال که با آن می‌تواند تصاویر را تا 3.6 برابر بزرگ‌نمایی کند و زوم دیجیتال پیشرفته که با آن می‌تواند تصاویر را تا 7.2 برابر بزرگ‌نمایی کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11