دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFR631L
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFR631L
  1397/01/15 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFR631L که در فضای داخلی نصب می‌شود، تصاویر را فرمت Full HD و با وضوح تصویر 1080×1920 پیکسل نشان می‌دهد. همچنین حداکثر نرخ فریم در این دوربین 60 فریم در ثانیه است. 
برخی ویژگی‌های این دوربین مدار بسته عبارتند از: داشتن پویایی ویژه پیشرفته که از چهره‌ها به واضح‌ترین و شفاف‌ترین شکل ممکن تصویربرداری می‌کند، برخورداری از قابلیت VIQS که با کمک آن می‌توان هشت منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود، داشتن دید در شب و استفاده از فیلتر ICR برای تصویربرداری در روز و شب که باعث افزایش کیفیت تصاویر می‌شود و امواج مادون قرمز را در رسیدن به سنسور دوربین در جهت بهبود کیفیت تصاویر کنترل می‌کند، تصویربرداری به صورت رنگی در حداقل 0.04 لوکس روشنایی و به صورت سیاه‌وسفید در صفر لوکس روشنایی با استفاده از LED و داشتن استاندارد IK10 که نشان‌دهنده مقاومت زیاد آن در برابر خرابکاری است.
این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای زاویه دید افقی 28.8 تا 102.6درجه و زاویه دید عمودی 16 تا 56 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 180- تا 180+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) آن از صفر تا 85 درجه است. لنز این دوربین وری‌فوکال و فاصله کانونی آن از 2.8 تا10 میلی‌متر و موتورایز است؛ یعنی لنزی که با کمک موتور الکتریکی می‌چرخد و به وسیله دستگاه DVR یا NVR فرمان زوم (بزرگ‌نمایی) یا زوم‌بک (کوچک کردن تصویر) و همچنین میزان فوکوس (وضوح) تصویر را ثبت می‌کند.
دوربین مدل WV-SFR631L با زوم اپتیکال تصاویر را تا 3.6 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته تا 10.8 برابر بزرگ‌نمایی می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11