دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV130M
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV130M
  1397/01/16 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SFV130M، دوربین تحت شبکه‌ای است که تصاویر را با فرمتFull HD و وضوح تصویر 1080 پیکسل نشان می‌دهد و حداکثر نرخ فریم در آن 30 فریم در ثانیه است. این دوربین در روز و شب به صورت الکتریکال به تصویربرداری می‌پردازد و قادر است در حداقل 0.1 لوکس روشنایی به صورت رنگی و 0.08 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ثبت کند.
این دوربین مداربسته پاناسونیک، فناوری برنامه‌نویسی هوشمند دارد که به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد، اطلاعات غیرضروری را حذف می‌کند، همچنین قابلیت Auto VIQS دارد که به صورت خودکار مناطقی را که حرکتی در آن‌ها نیست، تشخیص می‌دهد و برای کاهش حجم داده‌ها، وضوح تصویر در آن‌ها را کم می‌کند. همچنین از قابلیت VIQS برخوردار است که با کمک آن می‌توان هشت منطقه را برای تصویربرداری با کیفیت بهتر مشخص کرد؛ در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود.
این دوربین مدار بسته دام دارای زاویه دید افقی 108 درجه و عمودی 60 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) آن از از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) در آن از 20- تا 90+ درجه است
دوربین مدل WV-SFV130M ویژگی‌های لازم برای نصب در محیط خارجی را داراست. این دوربین مدار بسته استاندارد IP66 را دارد که نشان‌دهنده عایق بودن و مقاومت خوب این دستگاه در برابر فشار آب و گرد‌وخاک است. همچنین در دمای حداکثر 60 و حداقل 40- درجه کارایی خود را حفظ می‌کند و در برابر خرابکاری مقاومت بسیار عالی با استاندارد IK10 را دارد؛ کد IK برای دوربین‌ها و لوازم الکترونیک خاص استفاده می‌شود و عدد 10 در این استاندارد نشانگر این است که دوربین مداربسته در برابر ضربه جسم سخت پنج کیلوگرمی که از فاصله 40 سانتی‌متری به آن برخورد ‌کند، مقاوم است.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11