دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV310A
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV310A
  1397/01/16 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SFV310A، دوربین تحت شبکه‌ای است که می‌تواند برای نصب در محیط خارجی انتخاب مناسبی باشد. این دوربین مدار بسته در برابر خرابکاری مقاوم بوده و استاندارد IK10 را داراست. کد IK برای دوربین‌ها و لوازم الکترونیک خاص استفاده می‌شود و عدد 10 در این استاندارد نشانگر این است که این دوربین در برابر ضربه جسم سخت پنج کیلوگرمی که از فاصله 40 سانتی‌متری به آن برخورد ‌کند، مقاوم است. همچنین این دوربین در مقابل فشار آب و نفوذ گرد‌وخاک عایق بوده و استاندارد IP66 را دارد؛ ضمن اینکه در دمای حداکثر 50 و حداقل 40- درجه همچنان کارایی خود را حفظ می‌کند.
این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای زاویه دید افقی 28 تا 99 درجه و زاویه‌ دید عمودی 16 تا 54 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی آن از 180- تا 180+ درجه و محدوده حرکت عمودی‌اش از 85- تا 85+ درجه است.
این دوربین مداربسته دیجیتال که تصاویر را با فرمت HD و وضوح تصویر 720 پیکسل نشان می‌دهد، به صورت الکتریکال در روز و شب به تصویربرداری می‌پردازد و قادر است در حداقل 0.01 لوکس روشنایی به صورت رنگی و 0.008 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. ناگفته نماند حداکثر نرخ فریم در آن 60 فریم بر ثانیه است.
لنز این دوربین مداربسته، وری‌فوکال و فاصله‌ کانونی آن 2.8 تا 10 میلی‌متر است. این دوربین دارای دو نوع زوم اپتیکال و زوم دیجیتال پیشرفته است که با زوم اپتیکال می‌تواند تصاویر را تا 3.6 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته تا 7.2 برابر بزرگ‌نمایی کند.
از جمله ویژگی‌های این دوربین مداربسته دام داشتن فناوری برنامه‌نویسی هوشمند است که اطلاعات غیرضروری را به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد حذف می‌کند. همچنین از قابلیت Auto VIQS برخوردار است که به صورت خودکار مناطقی را در آن‌ها حرکتی وجود ندارد، تشخیص می‌دهد و برای کاهش حجم داده‌ها از وضوح تصویر آن‌ها کم می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11