دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV311A
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV311A
  1397/01/16 

دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SFV311A می‌تواند انتخاب مناسبی برای نصب در فضای بیرونی باشد. این دوربین در دمای حداکثر 50 و حداقل 40- کارایی خود را حفظ می‌کند، استاندارد IP66 را دارد که نشان می‌دهد در برابر نفوذ گردوغبار و فشار زیاد آب عایق است و همچنین از استاندارد IK10 برخوردار است که گواه مقاومت بسیار عالی این دوربین مدار بسته در برابر خرابکاری است. کد IK برای دوربین‌ها و لوازم الکترونیک خاص استفاده می‌شود و عدد 10 در این استاندارد نشانگر این است که اگر جسم سخت پنج کیلوگرمی از فاصله 40 سانتی‌متری به آن برخورد ‌کند، باز هم مقاوم است.
این دوربین مداربسته پاناسونیک فناوری برنامه‌نویسی هوشمند دارد که اطلاعات غیرضروری را به‌منظور تحقق بخشیدن به رمزگذاری کارآمد حذف می‌کند. همچنین از قابلیت Auto VIQS برخوردار است که به صورت خودکار مناطقی را در آن‌ها حرکتی وجود ندارد، تشخیص می‌دهد و برای کاهش حجم داده‌ها از وضوح تصویر آن‌ها کم می‌کند. استفاده از فیلتر ICR یکی دیگر از ویژگی‌های این دوربین است که با آن در روز و شب به تصویربرداری می‌پردازد؛ فیلتری که باعث افزایش کیفیت تصاویر می‌شود و امواج مادون قرمز را در رسیدن به سنسور دوربین در جهت بهبود کیفیت تصاویر کنترل می‌کند.
دوربین مدل WV-SFV311A تصاویر را با فرمت HD و با وضوح تصویر 720 پیکسل نشان می‌دهد. همچنین حداکثر نرخ فریم در آن 60 فریم در ثانیه است. این دوربین مداربسته قادر است در حداقل 0.01 لوکس روشنایی به صورت رنگی و 0.003 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. 
این دوربین مداربسته دارای زاویه‌ دید افقی 28 تا 99 درجه و زاویه‌ دید عمودی 16 تا 54 درجه است. محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 180- تا 180+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) آن از 85- تا 85+ درجه است. این دوربین مداربسته دام لنز وری‌فوکال دارد و فاصله کانونی آن از 2.8 تا10 میلی‌متر متغیر است. این دوربین با زوم اپتیکال تصاویر را تا 3.6 برابر و با زوم دیجیتال پیشرفته تا 7.2 برابر بزرگ‌نمایی می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11