دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SW152
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SW152
  1397/01/15 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SW152، دوربین تحت شبکه‌ای است که تصاویر را با فرمت SVGA و وضوح تصویر 600×800 نشان می‌دهد. حداکثر نرخ فریم در این دوربین 30 فریم در ثانیه است. این دوربین مدار بسته قادر است در حداقل 0.6 لوکس روشنایی به صورت رنگی و حداقل 0.4 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند. همچنین تصویربرداری در روز و شب را به صورت الکتریکال انجام می‌دهد.
این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای استاندارد IP66 است؛ این استاندارد نشان‌دهنده عایق بودن این دوربین در برابر فشار آب و نفوذ گردوخاک است. همچنین استاندارد IK10 را دارد که بیانگر بالاترین درجه مقاومت در برابر خرابکاری است. این دوربین دام در دمای حداکثر 50 و حداقل 30- درجه کارایی خود را حفظ می‌کند. مجموعه این عوامل سبب می‌شود این دوربین برای نصب در محیط بیرونی گزینه مناسبی باشد.
لنز این دوربین مداربسته‌ دیجیتال ثابت بوده و فاصله‌ کانونی آن 1.95 میلی‌متر است. این دوربین دارای زاویه‌ دید افقی 104 درجه و زاویه‌ دید عمودی 68 درجه است. حرکت این دوربین روی محور ثابت است که محدوده حرکت افقی آن (Pan) از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی آن (Tilt) از 20- تا 90+ درجه است. این دوربین با زوم دیجیتال پیشرفته تصاویر را تا دوبرابر بزرگ‌نمایی می‌کند.
برخی ویژگی‌های این دوربین عبارتند از: برخورداری از قابلیت VIQS که با استفاده از آن می‌توان یک منطقه را برای ثبت تصاویر با کیفیت بهتر انتخاب کرد. در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود، استفاده از تکنولوژی 3D-DNR که کاهش سروصدا در مناطق مختلف را تضمین می‌کند، قابلیت اسکن پیشرفته که تصاویر را با کمترین تاری ارائه می‌دهد؛ حتی اگر سوژه در حال حرکت باشد و قابلیت تشخیص چهره که حالت چهره انسان را تشخیص می‌دهد و اطلاعات را با XML یا ویدیواستریم ارسال می‌کند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11