دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SW158
دوربین مداربسته دام آی‌پی پاناسونیک WV-SW158
  1397/01/15 

دوربین مداربسته دام پاناسونیک WV-SW158، دوربین تحت شبکه‌ای است که امکان نصب در فضای بیرونی را دارد. این دوربین استاندارد IP66 را دارد که نشان‌دهنده مقاومت آن در برابر فشار آب و نفوذ گرد‌وخاک است. همچنین از استاندارد IK10 برخوردار است. عدد 10 در استاندارد IK10 نشانگر این است که این دوربین مدار بسته در برابر ضربه جسم سخت پنج کیلوگرمی که از فاصله 40 سانتی‌متری به آن برخورد ‌کند، مقاوم است.
دوربین مدل WV-SW158، تصاویر را با فرمت Full HD و وضوح تصویر 1080 پیکسل نشان می‌دهد؛ ضمن اینکه حداکثر نرخ فریم در این دوربین دام 30 فریم در هر ثانیه است. این دوربین مداربسته پاناسونیک دارای زاویه‌ دید افقی 95 درجه و زاویه‌ دید عمودی 62 درجه است. همچنین محدوده حرکت افقی (Pan) در این دوربین از 20- تا 20+ درجه و محدوده حرکت عمودی (Tilt) در آن از 20- تا 90+ درجه است.
این دوربین مداربسته دیجیتال که قادر است در حداقل 1.2 لوکس روشنایی به صورت رنگی و در حداقل 0.9 لوکس روشنایی به صورت سیاه‌وسفید تصاویر را دریافت و ذخیره کند، لنزی با دیافراگم 2.2 و فاصله کانونی 1.95 میلی‌متر دارد. همچنین با استفاده از زوم دیجیتال پیشرفته می‌تواند تصاویر را تا سه برابر بزرگ‌نمایی کند.
از جمله ویژگی‌های این دوربین می‌توان به این موارد اشاره کرد: برخورداری از قابلیت VIQS که با استفاده از آن می‌توان دو منطقه را برای ثبت تصاویر با کیفیت بهتر انتخاب کرد. در این حالت کیفیت تصویر در مناطق دیگر کاهش می‌یابد و در نتیجه از اندازه تصویر کوچک‌تر و نرخ بیت کمتر استفاده می‌شود، استفاده از تکنولوژی 3D-DNR که کاهش سروصدا در مناطق مختلف را تضمین می‌کند و قابلیت اسکن پیشرفته که تصاویر را با کمترین تاری ارائه می‌دهد.


نظرات کاربران
ارسال نظر
تهران - داوودیه خیابان دکتر حمید مصدق (نفت جنوبی) ساختمان 55 پلاک 4 طبقه 1 واحد 11